Mūsų  tikslas – Jūsų namuose sukurti išskirtinį grožį ir jaukumą!

Interjero ir užuolaidų studija ,,Jaukumas‘‘ – tai jauna ir ambicinga, profesionali  dizainerių komanda. Mes stebime pasaulio naujienas ir tendencijas, stengiamės savo klientams pateikti naujas idėjas. Kurdami unikalų, savitą interjerą giliname savo žinias, dalyvaujame garsiausiose  interjero parodose.
Šiandieną galime pasidžiaugti – mūsų salonus rasite didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Mes vieninteliai Lietuvoje atstovaujame baldų gamintojų Olandų „ZUIVER“ , „DUTCHBONE“, „WHITE LABEL LIVING“ kompanijos produkciją.

Unikalius aksesuarus iš Danijos „G&C interiors“,  kokybiškus baldus iš Ispanijos „Monpas & Hanbel“,  anglų „Elstead Lighting“ šviestuvus, švedų „A-Grossiten“ baldus ir aksesuarus, belgišką „Pols Potten“ aksesuarų produkciją.

Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti išskirtinę, naujausią  produkciją. Mes pristatome tapetų ir audinių kolekcijas iš žymiausių anglų gamintojų – Zoffany, Sanderson, Harlequin, Morris & Co, Romo, Villa Nova, Cole & Son, Osborne & Little, Nina Campbell, Ralph Lauren, Designers Guild, Christian Lacroix, William Yeoward, Anthology, Zinc, Scion; švedų– boras tapeter, Eco, Sandberg, Lexington, gamintojų iš Prancūzijos – Elitis, vokiečių– Kt Exclusive, Voightman & Kruschwitz, austrų – Gerster; ispanų – In Style, graikų – Ifi designs; lenkų – Dekoma; ir kt.

Interjero ir užuolaidų studija ,,Jaukumas‘‘ didžiuojasi, kad gali su Jumis pasidalinti žiniomis ir visa per mūsų sėkmingus darbo metus sukaupta patirtimi!

Kuo mūsų studija skiriasi nuo kitų? Iš tiesų mes džiaugiamės galėdami kūrybingai atnaujinti Jūsų namus, kuriems norime ir galime suteikti daugiau jaukumo, savitumo ir originalumo!

Iki susitikimo pas mus svečiuose !

 

 

PADĖKOS

 

 

 

Mūsų tiekėjai