Interjero ir užuolaidų studija ,,Jaukumas” siūlo platų ir išskirtinį Audinių ir Tapetų pasirinkimą!

Džiaugiamės savo klientams galėdami pasiūlyti išskirtinę, naujausią produkciją. Mes pristatome tapetų ir audinių kolekcijas iš žymiausių anglų gamintojų – Zoffany, Sanderson, Harlequin, Morris & Co, Romo, Villa Nova, Cole & Son, Osborne & Little, Nina Campbell, Ralph Lauren, Designers Guild, Christian Lacroix, William Yeoward, Anthology, Zinc, Scion; švedų– boras tapeter, Eco, Sandberg, Lexington, gamintojų iš Prancūzijos – Elitis, vokiečių– Kt Exclusive, Voightman & Kruschwitz, Gerster; graikų – In Style, Ifi designs; lenkų – Dekoma; ir kt.

Unikalius aksesuarus iš Danijos „G&C interiors“,  kokybiškus baldus iš Ispanijos „Monpas & Hanbel“,  anglų „Elstead Lighting“ šviestuvus, švedų „A-Grossiten“ baldus ir aksesuarus, belgišką „Pols Potten“ aksesuarų produkciją, veidrodžius iš „Deknudt Mirrors“.

Zoffany

Walker Greenbank grupės dalis, siūlanti platų tapetų, audinių, apsiuvų pasirinkimą. Didžiausia svarba teikiama aukštai gaminių kokybei, prabangai ir elegancijai. Zoffany prekių asortimentui renkamos tik pačios kokybiškiausios medžiagos, siūloma universali spalvų paletė, todėl dizainas tinka tiek šiuolaikiškiems, tiek praėjusių laikmečių interjerams.

Sanderson

Seniausias išlikęs anglų prekės ženklas savo srityje, įkurtas 1860 metais. Sandersono veikla tęsiasi daug metų, tačiau dizainas visada atspindėjo einamo laikmečio interjero ir mados tendencijas. Bendrovė gali didžiuotis tarptautine reputacija, ilgalaike kokybe ir nesenstančiu stiliumi. Audinių dizainas pasižymi elegantiška spalvų palete bei klasikiniu anglišku stiliumi.

Scion

Dalis garsios Walker Greenbank grupės, kuri užsiima tapetų ir audinių gamyba. Gaminiuose dažni retro stiliaus elementai, gėlių motyvai, geometriniai raštai. Scion dizaineriai nebijo drąsių, žaismingų sprendimų, audiniai jaunatviški, pulsuojantys gyvybe.

Osborne & Little

Vienas iš pasaulyje pirmaujančių prekės ženklų, kurių veikla orientuota į išskirtinį audinių ir tapetų dizainą. Tai dinamiška tarptautinė kompanija, kurios veikla buvo pradėta Londone septintajame dešimtmetyje. Gaminiai patrauklaus dizaino, nevengiama tarpusavyje derinti  klasikinio ir modernaus stilų. Osborne & Little didžiuojasi platindami įspūdingas dviejų iškilių dizainerių Nina Campbell bei Matthew Williamson kolekcijas.

Morris & Co

William’o Morris’o įsteigtas prekės ženklas, geriausiai žinomas už savo audinių ir tapetų dizainą. Svarbu paminėti, jog gamyboje stengiamasi kiek įmanoma gerinti energijos vartojimo efektyvumą. Gaminiams taikoma moderni išvaizda, kuri atspindi dabartines interjero tendencijas.

Linwood

1994 metais įkurtas šeimos verslas, jungiantis klasikinį dizainą ir inovatyvias idėjas. Linwood siūlo platų spausdintų ir austų audinių pasirinkimą, įvairias spalvų ir tekstūrų derinimo kombinacijas.

Harlequin

Walker Greenbank grupės dalis. Harlequin tekstilė įkūnija įkvepiančio dizaino, novatoriškų tekstūrų ir išradingai naudojamų spalvų principus. Tai stilingas, prabangus, madingas ir nesenstantis prekės ženklas.

Boråstapeter
Anthology
Blendworth Fabrics & Wallcoverings

Garsus britų fabrikas, įkurtas 1921 metais. Rankomis dažyti gėlių raštai ir spalvingos nuotraukos paverčiamos elegantiškais audiniais ir sienų dangomis, kur derinami klasikiniai ir šiuolaikiniai motyvai.

Cole & Son
SandBerg
Designers Guild

Kompanija, įkurta Tricios Guild 1970 metais, užsiimanti baldinių audinių, sienų dangų, lovų apmušalų, vonios kolekcijų kūrimu bei didmenine prekyba visame pasaulyje. Šiai grupei priklauso Designers Guild, William Yeoward, Christian Lacroix, Ralph Lauren ir Royal Collection prekiniai ženklai. Designers Guild verslo filosofija yra derinti kūrybiškumą ir inovacijas su aukščiausio lygio kokybe. Dizaineriai įkvėpimo semiasi iš Rytų dekoratyvinės dailės, Italijos architektūros ir klasikinės dokumentikos. Designers Guild audinių asortimente šiuo metu yra beveik 9000 audinių ir 2000 tapetų.

IFI designs and colors

Tekstilės tiekėjas, siūlantis išskirtinius, aukštos kokybės audinius užuolaidoms bei baldams dekoruoti. Kompanija įkurta 2000 m, labai greitai tapo viena stipriausių Graikijos tekstilės sektoriuje. 2011 metais IFI pradėjo eksportuoti savo produkciją į daugiau nei 40 pasaulio šalių. IFI Designs – bendrovė, tiekianti geriausias paslaugas savo partneriams, orientuota į kliento poreikius. Lankstumas ir greitumas – savybės, giliai įsišaknijusios į graikų kompanijos mentalitetą.

Villa Nova

Jaunas, veržlus prekės ženklas, įkurtas 1993 metais, siekiant sukurti modernius ir universalius audinius bei sienų dangas. Villa Nova yra Romo grupės padalinys su visiškai atskira talentingų dizainerių komanda, kuri yra atsakinga už spausdintų audinių, dekoratyvinių raštų, sienų dangos plėtrą. Villa Nova turi savitą spalvų paletę, kurioje derinami klasikiniai ir šiuolaikiniai atspalviai, didelis dėmesys skiriamas spalvų dermei, jų nuoseklumui.

Voigtmann & Kruschwitz

Vokiečių kompanija (įkurta 1995), kurios specializacija – aukštos kokybės užuolaidos bei baldai. Kompanija siūlo platų audinių pasirinkimą, įvairias jų derinimo kombinacijas. Įmonė prekiauja savo tekstilės kolekcijomis ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.

Kobe

35-erius metus gyvuojanti įmonė, siūlanti platų užuolaidų bei baldų apmušalų pasirinkimą. Svarbią reikšmę įmonės veikloje užima inovatyvios idėjos bei aukšta kokybė. Bendrovė savo biurus turi Nyderlanduose, Belgijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Turkijoje ir Jungtinėje Karalystėje, o jos produkcija yra labai vertinama daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje.Cobe yra autentiškas olandų interjero mados prekės ženklas, turintis modernų ir unikalų charakterį.

Elitis

Jau 25-erius savo gyvavimo metus mininti bendrovė, užsiimanti audinių ir sienų dangų gamyba. Elitis nuolat ieško naujų medžiagų, žaidžia su tekstūromis, taip siekdami sukelti emocinį, vaizdinį žmogaus pasigerėjimą. Gamyboje naudojamos naujausios technologijos, norima klientui pateikti dar nematytus, eksperimentinius tekstilės gaminius ir sienų dangas.

Romo

Didžiojoje Britanijoje įkurtas šeimos verslas, kuris projektuoja ir parduoda išskirtinius interjero ir baldinius audinius, sienų dangas ir interjero detales privačios ir visuomeninės paskirties erdvėse. Šiuo metu yra šeši dizaino namai, priklausantys Romo grupei: Romo, Black Edition, Mark Alexander, Zink Textile, Villa Nova ir Kirkby Design. Kiekvienas jų turi savo individualų stilių ir spalvų paletes.

Kirkby Design 

Romo grupės dalis, įkurta 2009 metais kaip modernių, aukštos kokybės audinių biblioteka. Kirkby siūlomi audiniai atitinka patikimo, įperkamo, praktiško dizaino reikalavimus. Šis prekinis ženklas pasižymi unikalia spalvų palete, kuri yra sudaryta iš neutralių, madingų atspalvių.

Zinc   

Romo grupės dalis, išsiskirianti originalumu ir pažangiu dizainu. Zinc įkvėpimo semiasi iš 1970-ųjų metų stiliaus. Kolekcijose vyrauja monochrominės paletės su ryškių spalvų akcentais, nevengiama netikėtų elementų, kurie užtikrina audinių išskirtinumą.

Black Edition 

Romo grupės dalis, kurianti modernia elegancija pasižyminčias audinių kolekcijas. Black Edition tekstilei būdinga sudėtinga tekstūra, novatoriškos audimo technikos, svajingos spalvų paletės.

A House of Happiness

Kompanija, turinti didesnę nei 62 metų patirtį užuolaidų gamybos procese. Produkcija spalvinga, didelis dėmesys skiriamas kūrybiškumui, kokybei, todėl kompanijos siūlomos užuolaidos atitinka didžiosios daugumos skonį ir poreikius. Audiniai yra skirstomi į keturias gyvenimo būdo sąvokas: Trevor&York – klasikinis, šiltas stilius; Artende – madingas, avangardiškas, inovatyvus stilius; Secc – nesenstantis stilius, tinkantis visiems interjerams; Homers – jaukus, žaismingas ir modernus stilius.

Camengo
Eco